Locust L752

Way Locust L752

Way Locust L752

Koncepcia nakladača vychádza z jednoduchého rámu, ku ktorému sú postupne domontovávané ďalšie diely nakladača. Odnímateľné bočné prevody s pomalobežnými hydromotormi nevyžadujú žiadnu starostlivosť počas životnosti nakladača. K rámu sú priskrutkované blatníky spolu so smerovými svetlami a spätnými zrkadlami. Nádrže voľne montovateľné k rámu tvoria spolu s blatníkmi nový dizajnový celok a dodávajú nakladaču dynamickejší tvar. Plnenie nádrží je veľmi jednoduché po otvorení zadného uzamykateľného krytu.

K rámu je pripojený zosilnený výložník nového tvarového riešenia s rýchloupínačom. Toto riešenie dáva predpoklad vysokej tuhosti pracovného zariadenia. Po odklopení kabíny a zadného krytu je jednoduchý dosah k všetkým agregátom z akéhokoľvek miesta. Kabína spĺňa všetky bezpečnostné predpisy ROPS a FOPS, výhľady, hluk, vibrácie a všetky ovládacie prvky sú na ergonomicky dostupných miestach, čím zaručujú vysoké pohodlie obsluhy.

Pohon nakladača je hydrostatický s hnacím motorom YANMAR 4TNV 98 ENWI STAGE III A o výkone 44 kW pri 2500 ot/min. Pojazdový mechanizmus sa skladá z regulačných hydrogenerátorov, pojazdových hydromotorov a bočných pohonov pojazdu. Okruh pracovnej hydrauliky sa skladá z neregulačného hydrogenerátora, rozvádzača s otvorenym stredom a neregulačneho hydrogenerátora. Všetky hydraulické agregáty sú požité od BOSCH-REXROTH GROUP, čo zabezpečuje vysokú spoľahlivosť a životnosť.

Tak ako bol nakladač navrhnutý, dosahuje vysoké pracovné výkony, čo sa týka hlavne ťažných a rypných síl.Všetky použité agregáty zabezpečujú vysokú spoľahlivosť, vysokú životnosť a kľudný chod. Nakladač LOCUST L 752 svojimi technickými parametrami sa radí medzi špičku šmykom riadených nakladačov a dosahuje vysokú technickú úroveň.